Petäjäsuon avaus

10.07.2016 09:30 Petäjäsuon avaus

Players:

Location: Petäjäsuon frisbeegolfrata → 2016

Comment: Avajaiskilpailu uudella 20-väyläisellä Petäjäsuon frisbeegolfradalla.

 

Results   

 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314151617181920+/-Sum
 Par:3433333333343343453467
124233332323333333533-859
235333223343342423424-562
333233333333433533424-463
434423324332433533424-364
535223233222335445534-265
544323334233333443524-265
745432333342334423535+168
723323333322536446335+168
724533234342423534534+168
734433333233333446524+168
1133323334234443535634+370
1235323333443543426534+572
1234323443333443345644+572
1434224444343444524635+774
1525342334333643455635+976
1633334333333435346836+1178
1734323454335535535635+1279
1835533535334543454635+1481
1944434434553533646636+1885
2038434445443534546735+2188
21Aleksi Voutilainen35345634454544437934+2289
21Raimo Karjalainen46435445443634545745+2289
21Jari Virolainen35455555343634444735+2289
24Timo Siiskonen46546445468454555846+37104
25Petri Eskola5126465664431045738888+57124
26Perttu Eskola514576557465857678988+70137


Course statistics

  1  2  3  4  5  6  7  8  9 1011121314151617181920Tot
Par3433333333343343453467
Avg3.25.23.533.73.63.543.23.63.34.73.53.84.53.64.963.34.83.9
Difficulty2209113106183124147158111719516
Eagle -211
Birdie -14449232143561134635171
Par 01591011141115914101581412118471611224
Bogey 1587447597937979107739136
Double Bogey 2224134351223242363355
Triple Bogey 3131112111315
Other >33111211222218

The result was updated on: 2016-07-10 17:24:31. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!