Login

NoNameResultHandicap (HC)Adjusted (Result-HC)Change (Adjusted-Par)

Results   

NoName 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112131415161718+/-Sum
 Par33333443333333333356
1kristjan solodov 324323323322222222-1244
2Tuomas Hyytiäinen 222223333323222343-1046
2Ville Piippo 233324423323222222-1046
4Jani Parkkonen 233334323333332222-749
5Santeri Ilvonen 232224322334442342-551
5Aleksi Ahjopalo 233333433333322332-551
5Markus Pohjolainen 232334333324422323-551
5Pasi Vuoristo 233333423423322324-551
5Juhani Lehtonen 323223333333233343-551
5Jens Grimbergen 342323433333322332-551
11Niko Kempas 232334433323433232-452
11Jere väkiparta 433234333333232422-452
13Tuomas Javanainen 354323433322522322-353
13Ville Verkkonen 233334333334332332-353
15Santeri Salo 333335423324233332-254
15Arno Laitinen 533234333333322333-254
15Eetu Hartikainen 342333523323433323-254
15Timo Halonen 443234324433232233-254
15Juha Kytö 243333443323222443-254
20Vesa Lönngren 332335423335323332-155
20jarno rantanen 333334333433333233-155
22Mika Malin 353424433324422332056
22Sebastian Westerberg 233334523323444233056
22Joonas Ruuskanen 233443533332432243056
22Jani Heiskanen 553233333325232432056
22Tuomas Sievers 433333433324532422056
22Veli-Matti Ikävalko 233333433335333333056
22Lauri Rönn 232334433335322344056
29Joonas Kaukoranta 243434433335233323+157
29Timo Nurkkala 333334433343423333+157
29Joni Hämäläinen 433326433423333323+157
32Ville Jääskeläinen 332434343335332424+258
32Stig Holmberg 343434333533532232+258
32Janar Jürissaar 533444533323223333+258
32Timar Lillemäe 333333433433433433+258
32Sami Mäkelä 234434433333333334+258
37TONY HAGGMAN 244344433433333243+359
37Susanna Lindqvist 533334434433423323+359
37Harri Peltola 432335433433432442+359
37Jukka Teräs 433233433333443344+359
41Jori Nurminen 544333434435323322+460
41Teuvo Levänen 245434433343333333+460
41Toni Määttänen 434335534433232342+460
44Mio Nykänen 343323346375322422+561
45Petri Koivunen 643445433433333322+662
45Pauli Nykänen 434344443343443233+662
45Robert Forstén 443445433534323323+662
48Tommi Sirén 364334435534242323+763
48Ari Jäntti 443344443445322343+763
50Jari Päivärinta 342435434733632333+965
50Juuso Liukkonen 542334445434433433+965
52Micke Haggman 353535433433443443+1066
52Verneri Raiko 534634733435324322+1066
54Mikk kaldmaa 543336543434533333+1167
54Vesa-Matti Hyppönen 543434443435343353+1167
56Yrjö Munukka 533445443435442335+1268
56joonas hiekkavirta 643335433443823343+1268
58Terhi Kytö 454435544545332243+1369
59Tamara Vuotila 543435634425534343+1470
60Eetu Ottelin 635658433545533524+2379

Ilmoittautuminen kontilla alkaa klo 17.00 ja päättyy klo 17.20. Pelaajakokous viimeistään klo 17.30. Kierros alkaa viimeistään 17.40. 

Osallistumismaksu 3€/ Vikings jäseniltä 2€. 

Vapaaehtoinen holaripotti 1€.


Hole-by-hole statistics

View: Grouped chart | Detailed chart | Table

The result was updated on: 2017-04-03 20:03:59. Free discgolfmetrix.com is used


 User statistics 
 | 
 Show presenter
 | 
Show pdf 

Results will be updated every 30 seconds!

Share

What would you like to share?